Монтьор, поддръжка на инсталации и оборудване - гр. Сливен

За да гарантираме цялостна, индивидуална подкрепа и сервизно обслужване за нашите клиенти, ние търсим амбициозна, комуникативна и технически компетентна личност за нашия екип "Поддръжка и монтаж на сервизна техника"

Ние предлагаме:

• Мотивиращо заплащане;
• Работа в динамична среда и екип от професионалисти;
• Коректни трудово - правни отношения;
• Социални придобивки – допълнително здравно осигуряване и ваучери за храна.

Нашите изисквания:

• Познания в област машиностроене;
• Опит в областта на електротехниката;
• Организираност и умение за работа в екип;
• Свидетелство за управление на МПС, категория „B“.

Вашите задължения:

• Обслужване и поддръжка на машини и съоръжения;
• Извършване на ремонтни дейности.

При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

photo_folder_lösungen_Placeholder1.jpg

Покана

Станете част от нашия екип!

Он-лайн

Изпратете своето CV бързо и лесно чрез нашия формуляр за кандидатстване. Прикачете свободно всякаква допълнителна информация, която е важна за вас.

Научете повече
Страницата се зарежда ...