Продуктов мениджър с месторабота град Варна

Продуктов мениджър
Във връзка с разширяването на дейността си и максимално качественото обслужване на своите клиенти, „Рьофикс“ ЕООД търси да назначи мотивиран и комуникативен продуктов мениджър:

Нашите изисквания:

• Познаване на свойствата, приложението и нормативната уредба на строителните материали;
• Много добра компютърна грамотност;
• Активен шофьор кат. В;
• Висше техническо образование;

Вашите задължения:

• Консултация на клиенти и търговски екип;
• Представяне на фирмата и продуктите пред архитекти;
• Изготвяне на предложения за изпълнение на специфични обекти;
• Обучение на търговски екип;
• Изготвяне на документацията на продуктите;
• Консултации при определяне на пазарна стратегия, търговска практика, ценовата политика;
• Актуализиране на продуктовото портфолио спрямо пазарните тенденции и подобряване конкурентноспособността и качеството на продуктите.

Ние Ви предлагаме:

• Въвеждащо обучение;
• Работа в международна компания с дългогодишен опит и лидерски позиции на Европейския пазар;
• Работа в динамична среда и екип от професионалисти;
• Служебен автомобил, телефон и компютър;
• Социални придобивки – допълнително здравно осигуряване и ваучери за храна;
• Коректност в трудовите отношения;
• Мотивиращо възнаграждение.

Владеенето на английски и/или немски език е предимство.

При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Ако желаете, можете да изпратите своето CV тук: онлайн формуляр

Страницата се зарежда...